O nás

 

Kto sme? Čo robíme?

Sme mladá dynamická firma. Zameriavame sa na maximálne využitie najmodernejších postupov v reklame, reklamných službách a webdesignu. Dokážeme zahrnúť do svojho portfólia takmer všetko, čo súvisí s propagáciou a marketingom. A to ako online reklamou, tak i offline reklamou. Založili sme svoju firmu s úmyslom predkladať najlepšie možné výsledky. Pretože nás výsledky našej práce definujú. A jedine vďaka nim raketovo rastieme.

Tlač reklamy
Grafické práce
Logo design
Web design
Promo predmety
Modern glass desk interior with computer and devices 3D renderin

Neustále sa zdokonaľujeme

Nechceme prešľapovať na jednom mieste. Preto hľadáme stále nové informácie, triky a možnosti. Naša spoločnosť tak účinne bojuje s inými reklamnými agentúrami, ktoré zamrzli v dobe kamennej a odmietajú sa účinne vyvíjať.

Učíme sa byť najlepšími. Chceme stáť na vrchole. Poďte na vrchol s nami.

Naša DNA reklamná agentúra je pripravená pre Vás realizovať akékoľvek želanie. Začínajúc návrhom vizitiek, letáčikov, cez bilboardy, bannery, www stránky, e-shopy, plagáty, olepovanie áut, prezentačných stanov či výklady obchodov, potlače odevov až po katalógy produktov a veľa ďalšieho. 

Reklamu máme v krvi a práca nás baví. Rozhodne ju neberieme ako nudné zamestnanie, ktoré robíme len pre zárobok. A vďaka nášmu nadšeniu pre vec nachádzame stále nové a kreatívne nápady.

stack of paper

Dovedieme Vás ďalej…

Budeme pracovať tak, ako Vám bude vyhovovať. Vďaka nášmu flexibilnému prístupu dokážeme rýchlo reagovať na Vaše požiadavky.

Dáme spoluprácu?

Robíme veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili nás aj klienta, aby výsledky hovorili za nás a aby sa sme sa cítili v práci dobre.

Presvedčili sme Vás? – neváhajte nás kontaktovať.